"Jde nám hlavně o transparentnost pravidel a přidělování financí do českého sportu," uvedla ministryně s tím, že k 31. květnu letošního roku bude vyhlášen nový investiční dotační program, který bude konkrétnější a přehlednější.
Podle ministryně budou znovu posouzeny všechny proběhlé či nadcházející významné sportovní akce jako mistrovství světa či mistrovství Evropy. "Peněz je dostatek. Není třeba se obávat, že akce, které byly dosud podporovány, by podporu ztratily. Cílem je opět transparentnost," ujistila ministryně Valachová.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

22:14 Farský (STAN): Ve střední Evropě posilují antievropské a antiukrajinské síly
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji k Ukrajině ve střední Evropě.
- 20:16 Mádlová (ANO): Piráti slibují modré z nebe. Připomeňme si fakta o nich
- 20:06 Hejtman Holiš: Žádám prezidenta o veto školského zákona
- 18:02 Rajchl (PRO): Pokud uspějeme, od totalitního kyjevského režimu se distancujeme
- 16:14 Schillerová (ANO): Moc v ČR mají lobbisté bank, zbrojařů a energetických gigantů, ne Fiala
- 14:12 Turoňová (Stačilo!): Na Krétu a Gavdos se valí tisíce migrantů