Mračková Vildumetzová (ANO): Kam zmizela prosklená střecha Vojtěcha Franty?

25.03.2021 6:34 | Zprávy
autor: PV

Dobře připravený a hlavně zahájený proces po 20 letech rekonstrukce a revitalizace Císařských lázní dostává první trhliny. Nově zvolené vedení kraje chce měnit projekt ohledně změny stropu pro případné následné budování vestavby sálu.

Mračková Vildumetzová (ANO): Kam zmizela prosklená střecha Vojtěcha Franty?
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)

„Tímto záměrem se může celý projekt opravy Císařských lázní jednak zpozdit, zastavit ale také prodražit“ říká poslankyně Parlamentu ČR a opoziční zastupitelka Jana Mračková Vildumetzová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

22:33 Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí otevření východní fronty za druhé světové vá…