Nacher (ANO): Praha se vymlouvá na sněmovnu a sněmovna se vymlouvá na Prahu

06.04.2022 10:39 | Zprávy

Projev na 16. schůzi Poslanecké sněmovny 6. dubna 2022 k řešení krátkodobého ubytování

Nacher (ANO): Praha se vymlouvá na sněmovnu a sněmovna se vymlouvá na Prahu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Patrik Nacher

Vážená paní místopředsedkyně, kolegyně, kolegové.

Ano, je to nový bod, my to určitě podpoříme. Ale já tady znovu chci zařadit, a řeknu vám proč, tisk 41, bod 50 - řešení krátkodobého ubytování. Řeknu vám proč.

Včera, když se podíváte na zprávy televize Nova, tak tam příslušný radní z Prahy Adam Zábranský za Piráty řekl, že krátkodobé ubytování se v Praze neřeší, protože k tomu Praha nemá nástroj. A mně už to přijde opravdu jako absurdní. Praha, v čele s Piráty, STAN, TOP 09, KDU, nemá nástroj a stejné subjekty tady ten nástroj blokují. Jenom připomínám, že ten tisk už je otevřen, já ho tady nenavrhuji dozařadit, já tady navrhuji, abychom ho doprojednali. A klidně to zamítněme, klidně to zamítněme, ale tím prostě dáme jasně najevo, jak se k tomu stavíme.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Majerová (Trikolora): Tragická realita naší současnosti

13:09 Majerová (Trikolora): Tragická realita naší současnosti

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k agresivitě a potlačování svobodné diskuse