Niedermayer (TOP 09): Role Evropské unie v boji proti koronaviru je omezená, ale...

29.03.2020 19:44 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k roli EU při nákaze koronavirem

Niedermayer (TOP 09): Role Evropské unie v boji proti koronaviru je omezená, ale...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer

Role Evropské unie v boji proti koronaviru je omezená, poslední slovo mají národní vlády. I přesto Evropská komise přichází s návrhy k boji proti šíření korinaviru i jeho sociálně-ekonomickým dopadům.

Tento týden jsme v Evropském parlamentu (na dálku) hlasovali o konkrétních návrzích na pomoc lidem a podnikům zasaženým krizí, minulý týden členské státy schválily opatření Komise na podporu evropské ekonomiky, a to konkrétně na pomoc nejvíce postiženým podnikům, které se kvůli nákaze dostaly do velkých potíží.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Kdy skončí s klimatickou hysterií i Evropa?

Tak to by mě taky zajímalo, a taky to, kdo je za tu hysterií zodpovědný a co se musí stát, aby se Evropa probudila? Neselháváte náhodou vy jako europoslanci, když nejste schopni ji zastavit a zařídit, aby se EU vzpamatovala než bude definitivně pozdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Udženija (ODS): O svobodě nestačí pouze mluvit

10:01 Udženija (ODS): O svobodě nestačí pouze mluvit

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k 17. listopadu