Niedermayer (TOP 09): TOPka má silný program a jasné směrování

04.11.2017 19:47 | Zprávy

Poznámky na facebookovém profilu k projevu na pražském sněmu TOP 09

Niedermayer (TOP 09): TOPka má silný program a jasné směrování
Foto: TOP 09
Popisek: Luděk Niedermayer

Na pražském sněmu jsem dnes mluvil o tom, jak vidím svět po volbách. A co jsou pro mne hlavní body diskuse o budoucnosti TOPky:

TOPka má silný program a jasné směrování. Podle mne je toto základ. A nabízí se několik dalších témat, které „trademark“ strany, která jasně volí „evropskou budoucnost“, dobře doplní (například odpovědnost k životnímu prostředí ...).

Jako jasnou prioritu vidím posilování spolupráce trojky stran ze skupiny Evropské lidové strany (Starostů, lidovců a TOPky) – adrenalin na téma 3 × 5+ by se neměl opakovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

AI

Umělá inteligence je na jednu stranu dobrá věc, ale nemyslíte, že je i dost nebezpečná? Řeší někdo, jak zabránit tomu, aby o nás neshromažďovala zejména osobní data, která pak půjde zneužít? Děkuji za odpověď. Klára

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Maláčová (SOCDEM): Česko rekordně zchudlo a zaostává

20:03 Maláčová (SOCDEM): Česko rekordně zchudlo a zaostává

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výsledkům vládnutí kabinetu Petra Fialy