Novák (ANO): Navrhuji pojmenovat pasecké fotbalové hřiště po zesnulém Jaroslavu Švachovi

03.08.2020 22:21

Dnes jsem oficiálně předal zlínskému primátoru Jiřímu Korcovi žádost o přejmenování fotbalového hřiště Zlín – Paseky na „Areál Jaroslava Švacha“.

Novák (ANO): Navrhuji pojmenovat pasecké fotbalové hřiště po zesnulém Jaroslavu Švachovi
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Marek Novák

V květnu tohoto roku náhle zemřel pan Jaroslav Švach, významná osobnost nejen zlínského fotbalu. Pan Švach v minulosti trenérsky zastřešoval fotbalový klub SK Zlín 1931. Svým jedinečným působením přitáhl k fotbalu a sportu vůbec celou jednu generaci mládeže a pod jeho působením měla možnost vyrůst celá řada nezpochybnitelných fotbalových talentů.

V šatně našeho klubu a našich srdcích zůstane navždy prázdné místo naplněné vzpomínkami na nenahraditelného kamaráda. Budou na něj navždy vzpomínat kolegové z klubu, spoluhráči, žáci, fanoušci, sportovci a nejen zlínská veřejnost. Navazovat na jeho obětavou práci s mládeží bude pro jeho nástupce velká výzva. Svým svěřencům a kolegům byl oporou, inspirací i vzorem.

Z výše uvedených důvodů, jsem přesvědčen, že nejlepším uctěním jeho sportovní památky a odkazu by bylo pojmenování fotbalového hřiště Zlín – Paseky jeho jménem. Navrhuji tedy, aby hřiště neslo označení „Areál Jaroslava Švacha“.

Vedení klubu SK Zlín 1931, Fotbalový klub Zlín, z.s.(Fastav - mládež) i zástupce rodiny Patrik Švach (syn Jaroslava), souhlasí s navrženým záměrem. Věřím, že rada města Zlína, která bude o návrhu rozhodovat, tento taktéž jednohlasně podpoří.

(převzato z Profilu)

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Marek Novák, MBA

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

nezávislost

Dobrý den, podle vás jsme nejsme politicky nezávislí, znamená to, že volby jsou u nás zbytečné? Taky tvrdíte, že je třeba, abysme byli nezávislí i ekonomicky a v zemědělství. Je to ale vůbec možné, když je naše ekonomika závislá na exportu a na německé ekonomice? A co se týče zemědělství, jak chcete...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Schillerová (ANO): Fialova vláda chce z Česka ostrov pracujících starců uprostřed Evropy

23:07 Schillerová (ANO): Fialova vláda chce z Česka ostrov pracujících starců uprostřed Evropy

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k důchodům.