ODS: Hledáme sedm divů Česka

11.07.2017 22:30 | Zprávy

Občanští demokraté dnes spouštějí odlehčenou formu letní kampaně v podobě projektu „Hledáme sedm divů Česka“. Hledání nejkrásnějších a nejzajímavějších míst České republiky startuje dnes na Facebooku a zapojit se do něj mohou úplně všichni.

ODS: Hledáme sedm divů Česka
Foto: ODS
Popisek: ODS

V této fázi mohou lidé na facebookových stránkách lídrů kandidátek navrhovat nejhezčí a nejzajímavější místa daného regionu. Následně proběhne hlasování a místa s největší podporou postoupí do celostátního finále, ze kterého vzejde 7 divů Česka. Vyvrcholení soutěže je plánováno na první týden v srpnu.

„Chceme v čase prázdnin a dovolených ulevit lidem od politiky. Zahajujeme proto kampaň ‚Hledáme 7 divů Česka‘, která má upozornit na krásná místa v naší zemi – na ta známá, ale i na ta zrakům široké veřejnosti utajená. Cílem je, aby lidé posílali tipy ze svého kraje a podělili se o jeho krásy i s obyvateli dalších regionů České republiky. Ze všech tipů pak vybereme sedm nejoblíbenějších. Nejde ale jen o soutěž - lidé třeba objeví i něco nového a získají zajímavé inspirace na letní výlety," uvedl předseda Centrálního volebního štábu ODS Zbyněk Stanjura.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Matoušková (STAN): Zdravotnictví musí být propojený systém

6:07 Matoušková (STAN): Zdravotnictví musí být propojený systém

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zdravotnictví.