ODS: O místo v Senátu bude usilovat podnikatel Josef Ťulpík

06.08.2018 10:01 | Zprávy
autor: PV

Podzimních senátních voleb v šumperském obvodu číslo 65, který je tvořen bývalým okresem Jeseník a větší částí bývalého okresu Šumperk, se bude letos účastnit podnikatel dávající práci lidem na obou stranách Jeseníků Josef Ťulpík. Do voleb jde s heslem Senátorem na 100 procent a cílem pomoci lidem žijícím na Šumpersku a Jesenicku.

ODS: O místo v Senátu bude usilovat podnikatel Josef Ťulpík
Foto: archiv JŤ
Popisek: Josef Ťulpík (ODS)

Josef Ťulpík chce v Senátu prosazovat témata důležitá pro život v horských oblastech Olomouckého kraje. Sám v Jeseníkách celý život žije a jeho firmy dávají práci asi šesti desítkám zaměstnanců. Na Jesenicku vybudoval úspěšnou společnost na výrobu zemědělské a komunální techniky WTC Písečná. Na Šumpersku žije a provozuje cukrárnu a pěstitelskou palírnu. Bydlí v Bludově, kde působí také jako místostarosta obce.

Do voleb jde Josef Ťulpík s podporou domovské ODS i dalších politických stran. „Cílem není získat místo pro některou stranu, ale nastartovat pomoc Šumpersku a Jesenicku, které ji velmi potřebují. Bojujeme se špatnou hospodářskou situací a odlivem mladých lidí. Je načase tomu začít účinně čelit," říká kandidát na senátora. Ten v minulosti kritizoval například zavádění elektronické evidence tržeb, které ještě více zkomplikovalo situaci drobným podnikatelům snažícím se uživit v regionu sebe a své rodiny, případně dát práci dalším lidem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Josef Nerušil byl položen dotaz

Nespletl jste si dobu?

Kontrola médií a tvrdá cenzura tu už byla. Fakt ji chcete zavést znovu? Obávám se, že jste jen jediný, co nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků opravdu je, že chcete kontrolovat a ovlivňovat obsah veřejnoprávních médií, a že z nich tak opravdu chcete udělat státní propagandu. Já chápu, že se vám ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Berkovcová (ANO): V4 je zpět. Česko, Polsko, Slovensko a Maďarsko

12:04 Berkovcová (ANO): V4 je zpět. Česko, Polsko, Slovensko a Maďarsko

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Visegradské čtyřce.