ODS: Stanovisko ke koncesnímu projektu Alžbětiných lázní

07.09.2018 8:36 | Zprávy
autor: PV

ODS souhlasí s tím, že otázku Alžbětiných lázní je třeba prioritně řešit a apriori neodmítá řešení prostřednictvím koncesního řízení. ODS má však výhrady k parametrům a rizikům, které vycházejí ze stávajícího zadání.

ODS: Stanovisko ke koncesnímu projektu Alžbětiných lázní
Foto: ODS
Popisek: ODS

S ohledem na kauzy z minulosti při přijímání zásadních rozhodnutí týkajících se prodeje či správy městského majetku ODS nedoporučuje činit takto zásadní rozhodnutí na samém konci volebního období. V tomto směru nebudeme opakovat stejné chyby. Celou problematiku navrhujeme přenechat k projednání zastupitelstvu novému, které bude mít před sebou nový mandát na celé čtyři roky.

Finanční účast města výrazným způsobem zatěžuje budoucí rozpočty města a snižuje jeho finanční stabilitu. I kdyby v budoucnu nedošlo k finanční nestabilitě, spoluúčast města na tomto projektu výrazně sníží schopnost realizovat investice nezbytné pro chod města a jeho institucí.

Tržby, na nichž je založen investiční záměr, považuje finanční výbor za nereálné – zejména ceny za prodej pokojů, tržby z bazénu atd.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Podle vás si za válku může Ukrajina do velké míry sama

Jak? A chápu to dobře, že tak vlastně útok Ruska ospravedlňujete? Vím, že píšete, že jste proti válce, ale na to se neptám. To snad každý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Írán, ropa a bezpečnost Česka

16:02 Vích (SPD): Írán, ropa a bezpečnost Česka

Napětí mezi Spojenými státy americkými, Izraelem a Íránem v posledních letech opakovaně sílí.