Okamura (SPD): Andrej Babiš říká něco jiného v Praze a v Bruselu, jelikož má v EU osobní zájmy

17.07.2018 12:50 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k jednání Andreje Babiše v Bruselu

Okamura (SPD): Andrej Babiš říká něco jiného v Praze a v Bruselu, jelikož má v EU osobní zájmy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Neustále se mne ptáte, proč Andrej Babiš říká lidem v ČR úplně něco jiného, než ve skutečnosti prosazuje v zahraničí. Je to jednoduché, prostě vám tady neříká pravdu. Stačí se podívat na jeho skutečné kroky v Evropě. O tématech SPD jako je boj proti migraci pouze mluví, aby neztratil podporu voličů, ale realita je jiná.

Všichni europoslanci hnutí ANO jsou se souhlasem Babiše v Evropském parlamentu pevnou součástí frakce ALDE, která je hlavní silou v EU prosazující eurofederalismus a migraci, a jejíž předseda je extrémní probruselský a proglobalistický belgický europoslanec Guy Verhofstadt (na snímcích s Babišem). Tato frakce je plně v souladu s názory hnutí ANO.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Předkupní právo na zemědělskou půdu

V čem přesně spočívá? To ho majitel pak nemůže prodat komu chce a za kolik chce? Mě třeba přijde na jednu stranu i správné, že když někdo na půdě hospodaří, má pak jako první si jí možnost i odkoupit, protože na ní udělal už kus práce. Nebo to tak není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Hlavně se nenechejme vyprovokovat

10:17 Ministryně Schillerová: Hlavně se nenechejme vyprovokovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně