Okamura (SPD): Andrej Babiš si hraje na obhájce národních zájmů, ale v Bruselu všechno odkýve

12.12.2020 19:38 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k podpoře snižování emisí

Okamura (SPD): Andrej Babiš si hraje na obhájce národních zájmů, ale v Bruselu všechno odkýve
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Premiér Andrej Babiš podpořil diktát Bruselu, který zničí naši ekonomiku. Babiš konkrétně podpořil cíl Evropské unie dosáhnout do roku 2030 snížení emisí CO2 oproti roku 1990 o nejméně 55 procent místo dosud navrhovaných 40 procent.

Česká republika je z velké části závislá na uhlí a rovněž i na automobilovém průmyslu. Takovéto opatření zničí naši ekonomiku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sjezd sudetských Němců

Dobrý den pane Jurečko. Mě se ten váš článek ohledně sjezdu sudetských Němců v Brně líbil. Ale vy si myslíte, že přinese nějaké smíření, když se koná na protest řady lidí? Nebylo by vhodnější pro smíření volit jinou cestu? Takhle si říkám, jestli nebude sjezd spíš kontraproduktivní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rédová (Stačilo!): Co bude s penězi, které jste vybrali od lidí?

4:31 Rédová (Stačilo!): Co bude s penězi, které jste vybrali od lidí?

Rakce na svém veřejném facebookovém profilu na informaci, že raketa Dana na Moskvu nepoletí