Okamura (SPD): Čeští europoslanci podpořili migraci do ČR

11.04.2019 18:31

Komentář na facebookovém profilu k hlasování českých europoslanců pro přijímání syrských migrantů

Okamura (SPD): Čeští europoslanci podpořili migraci do ČR
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Europoslanci hnutí ANO, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, TOP09 a STAN hlasovali pro usnesení Evropského parlamentu, které vyzývá k přijímání syrských imigrantů. Evropský parlament v usnesení „vyzývá členské státy EU, aby projevily větší odhodlání při sdílení odpovědnosti a umožnily uprchlíkům, kteří utíkají z válečných oblastí v Sýrii, nalézt ochranu za hranicemi bezprostředně sousedícího regionu, a to i prostřednictvím programů přesídlování a přijímání uprchlíků“. Pro usnesení hlasovali například Pavel Telička, Petr Ježek, Dita Charanzová či Martina Dlabajová. Charanzová nyní vede kandidátku ANO do eurovoleb. Ti samí europoslanci ANO spolu s dalšími hlasovali i pro potrestání Maďarska, protože se postavilo proti kvótám na imigranty.

A o Charanzové, která vede kandidátku ANO do letošních eurovoleb, Babiš napsal: „Tak tohle je Dita Charanzová. Naše jednička do Evropského parlamentu. Za mě je ta nejlepší, koho tam můžeme poslat.“ Je to nejlepší propagátorka imigrace, to ano...

Přijďte podpořit SPD ke klíčovým volbám do Evropského parlamentu 24. a 25.května letošního roku. Evropský parlament je totiž jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za svobodu a suverenitu České republiky - a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět. Nejsme v SPD sami - spolu s našimi kolegy z naší evropské vlastenecké frakce Evropa národů a svobody (ENF) Matteem Salvinim, Marine Le Pen, Geertem Wildersem, rakouskými vládními Svobodnými a dalšími máme obrovskou šanci na změnu. Nekandidujeme proto, aby naši poslanci v Evropském parlamentu kolaborovali s elitami Evropské unie. Kandidujeme v těchto volbách, abychom zastavili diktát neomarxistických globalistů ovládajících současnou Evropskou unii. Ve spolupráci s vlasteneckými politickými stranami naší frakce jsme připraveni budovat novou formu spolupráce národních států Evropy. Spolupráci, která bude respektovat a chránit naší suverenitu, svobodu, kulturu a tradiční společenské hodnoty.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Snahy o přepisování dějin i nové ideologické konflikty

10:07 Vích (SPD): Snahy o přepisování dějin i nové ideologické konflikty

Jsou debaty o tom, zda Den osvobození slavit 8. nebo 9. května, která kapitulace Německa ve druhé sv…