Okamura (SPD): Drag queen indoktrinovaly předškoláky za asistence policie

08.12.2025 10:05 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k LGBT ideologii.

Okamura (SPD): Drag queen indoktrinovaly předškoláky za asistence policie
Foto: Repro XTV
Popisek: Tomio Okamura

Drag queen indoktrinovaly předškoláky za asistence policie. Jsme proti indoktrinaci dětí LGBT a gender propagandou! To je vážně nechutné. V rámci Dne práv dětí OSN předčítaly předposlední listopadovou neděli malým dětem na Humboldtově fóru z obrázkových knih dvě osoby tzv. drag queen a to pro jistotu pod ochranou policie, píše list Berliner Zeitung a u  nás Echo 24. Akce se uskutečnila jen pár týdnů poté, co se zjistilo, že jedna prominentní berlínská drag queen, kterou kdysi městská rada jmenovala „queer ambasadorkou“, je vyšetřována kvůli trestným činům souvisejícím s dětskou pornografií.

Před budovou fóra proti vymývání mozků malým dětem demonstrovala skupina rodin s transparenty jako "Ruce pryč od našich dětí" nebo „Proč nečtete v domově důchodců?“ Martin Kohler, předseda parlamentní skupiny AfD v zastupitelstvu v Charlottenburg-Wilmersdorfu řekl, že "chtějí chránit naše děti“ před indoktrinací.
Šílená neomarxistická genderová ideologie tvrdí, že pohlaví je sociální konstrukt (a je libovolně volitelné a měnitelné), nikoli biologická danost. Sociální inženýři pak chtějí, aby si chlapci hráli s panenkami, nosili šatičky a v dospělém věku, aby snad kojili či rodili děti. To je proti přírodě i proti zdravému rozumu. Nemyslíte? A nyní genderisté dokonce tvrdí, že existuje 100 pohlavních identit… A proč ne rovnou 1000? A proč ne 10 000?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kalousek: K žádnému „nadvýběru” nedochází

19:10 Kalousek: K žádnému „nadvýběru” nedochází

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zprávě Plnění státního rozpočtu za leden až duben 2…