Okamura (SPD): Islám je nenávistná expanzivní agresivní ideologie

27.12.2019 12:10 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k hrozbě islamistického vlivu na evropské země.

Okamura (SPD): Islám je nenávistná expanzivní agresivní ideologie
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Pokud Evropa zmizí se svými nedocenitelnými hodnotami, islám napadne svět, varuje kardinál. Jsem rád, že rozumné hlasy proti masové imigraci a islamizaci se ozývají i v Katolické církvi. Černošský kardinál Robert Sarah z africké Guiney před časem kritizoval tu část církve, která používá Boží slovo k podpoře migrace. „Církev nemůže spolupracovat s touto novou formou otroctví, která se stala masovou migrací,“ řekl.

„Pokud Západ bude pokračovat v tomto smrtelném způsobu, je zde velké riziko, že kvůli nedostatku porodů zmizí napaden cizinci, stejně jako Řím byl napaden barbary… Pokud Evropa zmizí se svými nedocenitelnými hodnotami, islám napadne svět. A totálně tím změníme kulturu, antropologii a morální vizi,“ poznamenal rodák z převážně muslimské země Guinea, o jehož slovech informoval server Daily Mail. S jeho slovy nelze než souhlasit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je možné, že vás jako europoslance nepustili do budovy?

Napsal jste, že jste do budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku nedojel. Přístup blokovala policie. To jako nepustili ani další? Nebo myslíte, že to vás jako kritika nepustili účelově? Jak je to vůbec možné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Právo u nás platí pro všechny. Budu vyšetřovat kauzu Dozimetr

22:14 Rajchl (PRO): Právo u nás platí pro všechny. Budu vyšetřovat kauzu Dozimetr

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ustanovení sněmovní vyšetřovací komise nad kauzou D…