Okamura (SPD): Jednání ministra zdravotnictví je v rozporu s principy právního státu

28.07.2021 7:33 | Komentář
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k nerespektování rozhodnutí Nejvyššího správního soudu

Okamura (SPD): Jednání ministra zdravotnictví je v rozporu s principy právního státu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Vystupování škol jako propagátorů očkování malých dětí je nepřijatelné. Na základě tlaku vlády se některé školy rozhodly školákům a rodičům poslat dopis s tím, že jim nabízejí, že jejich děti naočkují hromadně před začátkem školního roku. Hnutí SPD považuje otázku očkování dětí za věc rodičů a lékařů. Školy by se měly věnovat hlavně dohnání zameškaného učiva z minulého školního roku. Vystupování škol jako propagátorů očkování malých dětí je nepřijatelné.

Vláda chce darovat do zahraničí statisíce přebytečných vakcín. Je to řešení z nouze a bohužel se opakují pochybení – nejprve je vakcín nedostatek, kvůli zanedbání objednávek, a teď je jich zase kvůli chybné analýze vlády přebytek, a stojí to státní rozpočet peníze navíc.

Podle názoru SPD musí zůstat očkování dobrovolné – kdo se chce očkovat, ať se očkuje, kdo nechce, ať není diskriminován. Podle plánu EU nebudou od roku 2035 spalovací motory v autech. Je to šílený nápad EU a oznámení lidem, že tzv. elektroauta budou drahá a nebudou pro každého. Tzv. Green deal, nebo-li Zelený úděl EU, je marnivý bláznivý nápad EU, který bude stát miliardy korun, a může poškodit český průmysl a hospodářství a bude mít negativní vliv na každého občana.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Velezrada

Já rozhodně nesouhlasím s tím, aby se EU změnila ve federaci, ale to, že prezident řekne svůj názor, že by ji preferoval, přeci není žádná velezrada. To nemůže říci svobodně svůj názor? Nebo on snad pro přeměnu podniká nějaká kroky, které mi unikly?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Nebezpečný experiment na úkor lidí v této zemi

19:21 Hřib (Piráti): Nebezpečný experiment na úkor lidí v této zemi

Piráti na jednání hospodářského výboru a výboru pro veřejnou správu budou ostře kritizovat postup vl…