Okamura (SPD): Mají v naší republice gauneři náskok před slušnými lidmi? Změním to

07.03.2016 16:15 | Zprávy
autor: PV

Cítíte se v naší republice bezpečně? Bojíte se zlodějů či podvodníků, a proto máte doma bezpečnostní zámek či alarm v autě? Můžou jít bez obav ženy samy o půlnoci domů parkem? Bojíte se v pražském metru, aby Vás neokradli kapsáři? Mají v naší republice gauneři náskok před slušnými lidmi?

Okamura (SPD): Mají v naší republice gauneři náskok před slušnými lidmi? Změním to
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Je u nás dobrá vymahatelnost práva a spravedlnosti? Napište mi upřímně do komentářů, jestli tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL skutečně dbá o zlepšení Vaší bezpečnosti v České republice. Nebo je to stejné jako za Kalouska?

A zbývá Vám nyní ve Vašich peněženkách více než za Kalouska?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Emisní povolenky

Také s nimi nesouhlasím a snad zavedeny nebudou. Ale upřímně, co může pro nás jejich nezavedení znamenat? Dost pochybuji, že když je nezavedeme, EU nad tím jen mávne rukou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Piráti: Střet zájmů Andreje Babiše deformuje stát i v oblasti bydlení

9:10 Piráti: Střet zájmů Andreje Babiše deformuje stát i v oblasti bydlení

Veřejné zakázky nemají být zadními vrátky k veřejným penězům pro politiky ve střetu zájmů, jsou přes…