Okamura (SPD): Neuvěřitelná manipulace a arogance

09.01.2020 14:48 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k pořadům České televize.

Okamura (SPD): Neuvěřitelná manipulace a arogance
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Další propadák a prošustrované veřejné peníze v České televizi. Kvůli diváckému nezájmu a všeobecné kritice nebude již ČT pokračovat ve vysílání zmanipulovaného pořadu „To se ví“, který se věnoval „dezinformacím a fake news“ podle scénáře sluníčkářských aktivistů. Diváci dali ČT jasně najevo, že o takové pořady České televize, která sama šíří fakenews, vůbec nestojí. Diváckému nezájmu se není co divit, když se na tvorbě tohoto zpackaného pořadu podíleli zcela neprofesionální provaření sluníčkářští aktivisté jako například politolog Miloš Gregor z Masarykovy univerzity v Brně a sociolog Stanislav Biler, jeden ze spoluzakladatelů neúspěšného hnutí Žít Brno, který prohlašoval, že: „Zeman je naprosto vyhořelej, nemá už dávno co říct. Hledí smrti do chřtánu a do toho občas něco řekne.“ Horší je, že jejich špatnou práci zaplatili všichni občané ze svých koncesionářských poplatků. V pořadu se autoři také tendenčně naváželi do Tomia Okamury. Výbuchu u diváků nepomohly ani známé osobnosti, které se střídaly po boku Aleše Hámy a Haliny Pawlowské.

Na „neskutečný“ obsah pořadu se hned po prvním dílu strhla velká pozornost. „Kvalitu“ nového osvětového pořadu ohodnotili lidé na stránkách ČSFD.cz pouhými 18 %... A v komentářích si diváci nebrali servítky, hodnocení „odpad!“ jasně dominovalo. „Jedno velké nabádavé trojnásobné N čili Nic Než Nuda,“ zhodnotila pořad na serveru iDNES filmová a televizní kritička Mirka Spáčilová. A že ČT označuje pořad za zábavný, zhodnotila slovy, že: „To je ovšem taky podraz.“

To však není jediný sluníčkářsky aktivistický pořad, který končí kvůli diváckému nezájmu. Končí také pořad Focus on Europe, který opakovaně poukazoval v rámci nelegální migrační vlny na to, že je migrace do Evropy pozitivní a jedná se o obohacující multikulturalismus. Přesně v intencích toho, co do světa šíří mainstreamová německá média a kancléřka Angela Merkelová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Zákon o státní službě je legislativní paskvil

15:01 Rakušan (STAN): Zákon o státní službě je legislativní paskvil

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…