Okamura (SPD): Sluníčkáři a klimatičtí fanatici pro nás připravují nový zelený gulag

05.01.2020 18:16 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke skandálu německé televize

Okamura (SPD): Sluníčkáři a klimatičtí fanatici pro nás připravují nový zelený gulag
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Klimatičtí fanatici, sluníčkáři a neomarxisté se už opravdu nezastaví před ničím a neštítí se sprostě urážet seniory a zneužívat k tomu malé děti. Děti v klipu německé televize WDR zpívají, že babička je „staré ekologické prase“, protože jí každý den laciné kotlety z diskontu, protože jsou dobré a skoro nic nestojí a k doktorovi jezdí svým SUV. Mladá revoluční pokroková třída by asi měla nejlépe podle klima-fanatiků „vyhladit“ tu starou zpátečnickou třídu rodičů, dědečků a babiček. V Německu mají ostatně s eutanázií zkušenosti z doby nacistického Německa...

Není náhodou, že se autor klipu hlásí ke Gretě Thunbergové a hnutí Fridays for Future. V závěru ji totiž dívky v angličtině citují: „To vám nenecháme projít!“ Chtějí postavit důchodce ke zdi?

Neomarxisté opustili starý třídní boj dělnické třídy proti kapitalistům a nahradili ho bojem „utlačovaných“ „menšin“, jako jsou imigranti, homosexuálové, trans-gender atd. Chtějí vyvolat nový „třídní boj“ dětí proti rodičům a mladých „pokrokových“ lidí proti těm starším („Fridays for Future“). Něco podobného ostatně zažili v Číně za kulturní revoluce Mao Ce-tunga. Ve stalinském Sovětském svaze se zase hrdinou stal Pavlík Morozov, který udal svého otce úřadům jako kulaka a ten byl následně poslán do gulagu.

Ano, sluníčkáři a klimatičtí fanatici pro nás připravují nový zelený gulag, kdy budou „pokrokoví“ ekologisté práskat na své spoluobčany, že jsou málo ekologičtí. V Německu v městech, kde jsou zelení silní, se zavádí tzv. zelená domovní čísla, která jsou přidělována podle „trvale udržitelného chování“ vlastníků či obyvatel domu a chování je hodnoceno podle 84 kritérií. To je jak v Orwellovi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Premiére Babiši, odvolejte ministra Macinku

4:32 Rakušan (STAN): Premiére Babiši, odvolejte ministra Macinku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakci ministra Petra Macinky na předběžné opatření…