Okamura (SPD): Společně můžeme zhoubné ideologie porazit

27.01.2019 18:29

Komentář na facebookovém profilu k volbám do Evropského parlamentu

Okamura (SPD): Společně můžeme zhoubné ideologie porazit
Foto: JK
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Tři měsíce před volbami do Evropského parlamentu to vypadá špatně pro Brusel a EUropu, ale velmi dobře pro Evropu. Podle průzkumů Europe Elects ze začátku tohoto týdne se euroskeptické síly a jejich představitelé drží na předních pozicích. To je opravdu skvělá zpráva pro všechny, kterým záleží na budoucnosti nás i našich dětí. Stojí proti nám globální elity a většina médií, ale stejně jako v případě brexitu, zvolení Donalda Trumpem americkým prezidentem či úspěch Mattea Salviniho se ukazuje, že vůle obyčejných lidí předčí peníze i vliv mocných.

Posíláme gratulaci všem našim kolegům z frakce Evropa národů a svobody, která v Evropském parlamentu zastupuje euroskeptické síly. Liga Mattea Salviniho je se 32 procenty nejúspěšnější politickou silou v Itálii. Alternativa pro Německo (AfD) je se 13 procenty čtvrtou nejsilnější politickou silou v Německu. Marine Le Penová je zase nejdůvěryhodnějším šéfem politických stran ve Francii. Dotáhla se mimo jiné na prezidenta Macrona a oba teď mají shodně po 30 procent. Také naše SPD získalo ve volbách podporu téměř 11 procent občanů.

Květnové volby do Evropského parlamentu jsou jedinečnou příležitostí, jak dát nikým nevoleným byrokratům z Bruselu jasně najevo, co si o nich myslíme. Za poslední roky jsme opravdu neměli takovou šanci zatáhnout za záchrannou brzdu a dosáhnout razantní změny. Společně můžeme zhoubné ideologie multikulturalismu a politické korektnosti porazit!

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Hamáček: Kvůli pandemii nemůžeme zapomenout na boj s nelegální migrací

22:48 Ministr Hamáček: Kvůli pandemii nemůžeme zapomenout na boj s nelegální migrací

Vláda dnes, 26. října 2020, schválila návrh ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) na udělení tří peněž…