Okamura (SPD): Ukrajinští uprchlíci by se měli vrátit domů

06.09.2024 20:05 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pomoci Ukrajině.

Okamura (SPD): Ukrajinští uprchlíci by se měli vrátit domů
Foto: archiv
Popisek: Lídr SPD Tomio Okamura na besedě v Praze

Premiér Petr Fiala v úterý uvedl, že Česko bude i nadále podporovat Ukrajinu, a to jak v rámci iniciativy na dodávky munice, tak i dalšími způsoby.

Dosavadní platby Česka Ukrajině a Ukrajincům činí zhruba 120 miliard korun! Sestávají hlavně z plateb ukrajinským imigrantům a dodávek zbraní.

Tato částka vychází z dat tuzemského ministerstva práce a sociálních věc a z údajů Institutu světové ekonomiky v německém Kielu, uvedl ekonom Lukáš Kovanda. Podle hnutí SPD by se měli ukrajinští uprchlíci vrátit domů a měla by se zahájit mírová jednání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Budete někoho žalovat?

Je podle vás obsah, kterým byly někteří žáci testováni žalovatelný? Tvrdíte, že pracujete na právním stanovisku, zajímal by mě přesně jeho význam, přínos, protože to, co se stalo je opravdu hodně za hranou a nechápu, že k tomu vůbec mohlo dojít. Taky bych nerad, aby se situace opakovala.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

9:15 Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

Společné jednání ústavně-právních komisí Poslanecké sněmovny a Senátu znovu otevřelo debatu o připra…