Okamura (SPD): V naší zemi máme dost vlastních sirotků

15.01.2020 7:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k přijetí syrských sirotků

Okamura (SPD): V naší zemi máme dost vlastních sirotků
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

„Sirotci“ v řeckých táborech, které by mohla Česká republika přijmout, jsou většinou mladí muži před dovršením plnoletosti. V interním dopise, který ke konci letošního roku dostala ministerstva zahraničí a vnitra, to napsalo české velvyslanectví v Aténách. Hnutí SPD odmítá přijmout jakékoli takzvané „sirotky“, které nám nutí europoslankyně KDU-ČSL Michaela Šojdrová a sluníčkářští novináři a aktivisté!

O přijetí 40 "dětí", které se bez doprovodu nacházejí v uprchlických táborech, požádalo v září Řecko. Hnutí SPD odmítá tyto „děti“ přijmout, protože i ty představují bezpečnostní riziko. Jde jen o trojského koně, jak sem dostat další imigranty jako v pohádce o jezinkách… Děti imigrantů také bývají infikovány džihádismem a na Západě páchají kriminalitu. Navíc vidíme, že nejde o děti!

Navíc, jak víme, a potvrzují to jak neziskové organizace, tak i europoslankyně Šojdrová, Babišova vláda ANO, ČSSD a KSČM jen vloni oficiálně zlegalizovala pobyty v ČR stovkám migrantů z islámských zemí. Mimo kvóty, zcela na základě vlastního uvážení. To je pro SPD nepřijatelné. Premiér Babiš veřejnosti lže, když tvrdí, že to nedělá, přitom opak je prokazatelnou pravdou.

Pomáhat cizím lidem v nouzi můžeme, ale nejprve musíme zajistit potřeby našich občanů. Čeští občané jsou pro nás na prvním místě. A pokud máme pomáhat opravdovým uprchlíkům, tak v jejich zemi.

Iniciativa Češi pomáhají spolu s Lékaři bez hranic, Organizací pro pomoc uprchlíkům a Amnesty International vyzvala vládu, aby projevení solidarity nebránila a vytvořila meziresortní skupinu, která by navrhla přesný postup přijetí dětských běženců bez doprovodu z Řecka. Jde o samé sluníčkářské neziskovky, které protlačují masovou imigraci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokop (Stačilo!): Tohle už není nedůstojné, ale přímo ujeté

8:03 Prokop (Stačilo!): Tohle už není nedůstojné, ale přímo ujeté

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.