Okamura: Současná forma EU je nereformovatelná, stejně jako kdysi Sovětský svaz

02.09.2018 7:34 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k událostem v Saské Kamenici v Německu

Okamura: Současná forma EU je nereformovatelná, stejně jako kdysi Sovětský svaz
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

To, co se odehrává v Saské Kamenici v Německu, je plným potvrzením správnosti politického programu SPD. Imigrace je politika elit EU. Je to politika, která nabízí národům Evropy postupnou genocidu a transformaci na multikulturní obyvatelstvo EU. Děti, které se nenarodí rozvráceným pracujícím mladým rodinám, vystaveným nedostatečné podpoře ze strany státu, mají nahradit imigranti z Afriky a Asie, převážně muslimové. Agresivní formy islámu mají zajistit kulturní a hodnotové zničení evropské civilizace. Lidé v Saské Kamenici protestují, neboť pochopili, že se změnil jejich život a mění se město a země, kde žijí. Klid a prosperita je nahrazená strachem a násilím. Postoj německých elit a elit EU je zřejmý. Protestující jsou označeni za extrémisty a je na ně povolána policie, která tvrdě zasahuje. Zcela jasně se rýsují nesmiřitelné politické hranice. Buď jste pro EU a tedy pro imigraci, nebo proti imigraci a tedy logicky, proti EU. Není kompromis, stejně jako nelze skákat do rybníka a slibovat lidem, že se nenamočí. Hnutí SPD si programově vybralo. Říkáme "ne EU" a proto můžeme říct bez alibismu a rozhodně - ne imigraci. Současná forma EU je nereformovatelná, stejně jako kdysi Sovětský svaz. Je to neomarxistický totalitní projekt. Hnutí SPD společně s vlasteneckými stranami Evropy požaduje zcela novou formu evropské integrace - tato integrace musí zachovat suverenitu České republiky. Proto budou klíčové volby do Evropského parlamentu příští rok v květnu a já Vás prosím o podporu. Přeji hezký den.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Zamázli jste návrh Jakoba. To je nejvyšší míra alibismu

21:02 Jurečka (KDU-ČSL): Zamázli jste návrh Jakoba. To je nejvyšší míra alibismu

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k předběžnému opatření Ústavního soudu.