Okamura: Ty děti jsou jen živé štíty, které mají soucitem zakrýt invazi "mladých mužů s iPhony"

29. 10. 2015 13:26

Souhlasím s prezidentem Milošem Zemanem, že zoufalé rodiny s dětmi, které nám televize stále ukazují, jsou jen živé štíty, které mají plánovaně soucitem zakrýt invazi „mladých mužů s iPhony“, kteří jdou do Evropy jako ekonomičtí migranti.

Okamura: Ty děti jsou jen živé štíty, které mají soucitem zakrýt invazi "mladých mužů s iPhony"
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Podle přesných čísel, které uvedl maďarský prezident, 79 procent migrantů jsou muži od 18 do 40 let, takže jde o milionovou armádu, která se valí dobýt Evropu. K tomu dodávám, že i náš takzvaný v uvozovkách „spojenec“, turecký prezident Erdogan, prohlásil, že „demokracie je jen vlak, který nás doveze k cíli – a mešity jsou naše bajonety a věřící naši vojáci“. Turecký prezident dále řekl, že neexistuje umírněný islám, protože islám je jen jeden a jakékoli přizpůsobování migrantů západním zemím je zločin proti lidskosti.

A já znovu a znovu, naší vládě navzdory, biju na poplach a říkám, že pochod milionů muslimů do Evropy je nepokrytou kolonizací Evropy. Čelíme největšímu ohrožení evropské civilizace od druhé světové války.
Islám a svoboda nebo demokracie nejde dohromady. Buď tady bude islám, nebo svoboda a demokracie. Jedno nebo druhé. Nic není mezi tím.

Je strašné, že v momentě největšího ohrožení absolutně selhala Evropská unie. Evropské špičky jsou slepé a hluché a vedou do zkázy celý kontinent. Proto prosazuji referendum za vystoupení z EU, aby sami občané mohli rozhodnout o své budoucnosti ve své zemi a také o tom, s kým chtějí žít, koho chtějí mít ve své zemi za souseda.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Tolik očekávaný centrální registrační systém kolabuje

16:42 Jurečka (KDU-ČSL): Tolik očekávaný centrální registrační systém kolabuje

Desetitisíce lidí se v pátek neúspěšně snažily zaregistrovat do Centrálního registračního systému, a…