Opl (Rozumní): Stíhaný Babiš premiérem i ministrem spravedlnosti? Vítejte v ČR v roce 2018

10.07.2018 9:09 | Zprávy

Dosáhla ubohost v sestavování vlády po devíti měsících svého dna ? V naší zemi to, bohužel, není vůbec jisté !

Opl (Rozumní): Stíhaný Babiš premiérem i ministrem spravedlnosti? Vítejte v ČR v roce 2018
Foto: Archiv autora.
Popisek: Pavel Opl.

Dvojnásobná usvědčená plagiátorka skončila po 13 dnech svého vládnutí bez důvěry na Ministerstvu spravedlnosti ČR. Sice rezignovala, ale rozhodně dle svých slov nevnímá žádné osobní provinění či selhání, naopak vidí spiknutí proti své osobě. 

Premiér bez důvěry se za ni zcela postavil, byť její rezignaci akceptoval. 

Pikantní ovšem je, že za dva dny má být ve sněmovně hlasováno o důvěře vlády. A premiér se nechyl slyšet, že ho nezajímají jména, která kolují v mediálním prostoru, ale že snad povede současně i ministerstvo spravedlnosti. Byť údajně pouze dočasně, ale s dočasností máme v naší zemi neblahé zkušenosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Leynová

Vzhledem k tomu, že Leynová byla demokraticky zvolena většinou, myslíte, že když by skončila, že by byl zvolen někdo jiný, kdo by šel proti ní? Co když bude zvolen ještě někdo horší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Fialovo zadlužení má bránit další vládě něco měnit

9:15 Vích (SPD): Fialovo zadlužení má bránit další vládě něco měnit

Rozhazovačné nakládání s veřejnými financemi, pokud jde o posílání peněz do zahraničí nebo o nekontr…