Nevím, jak pan advokát z Echa, ale pokud není mezi soudci respektovanou veličinou, a přiznám se, že jeho jméno jsem dnes černé na bílém viděl poprvé, a nejsem zrovna povrchním pozorovatelem dění v republice, tak bych si jej vybral leda k tomu, by mně zajišťoval například smlouvu na zakoupení podnikových stravenek. Ale určitě ne tehdy, pokud by mně šlo o existenci. V tomto případě jsem počátkem roku 2007, když jsem celou kauzu ve vedení ČSSD přebral, chápal, že musím vytvořit právní zastoupení tak silné, které bude soudy plně respektováno.
Z tohoto hlediska nechápu, proč mí nástupci ve vedení ČSSD úspěšné právní zastoupení zredukovali. Skončili právníci dr. Smutný, dr. Císař, ale také konzultující dr. Jansta. Vlastně to dobře chápu. Místopředseda Starec, který převzal řešení celé záležitosti ve vedení ČSSD, chtěl ušetřit a ušetřil na nesprávném místě. Ke škodě ČSSD.
Neznámý advokát, jehož hlas si Echo 24, plné dřívějších podporovatelů ODS z Mladé fronty Dnes a Lidových novin, vzalo jako vykladače právní vědy, hledá v mých slovech něco, co tam není.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV