Jakoby paní ministryně a páni ministři o problémech sociálního vyloučení a hospodářsky zaostávajících (mikro)regionů slyšeli poprvé. Lépe ale slyšet poprvé a vnímat taková fakta nežli vůbec ne.
Je škoda, že se česká veřejnost od ministrů již nedozvěděla něco více o hlavních rysech připravovaného zákona o sociálním bydlení. Zatím to vypadá, že kromě dobré vůle věc řešit, nemají dotčená ministerstva v ruce vůbec nic konkrétního, co by nabídla jako řešení. Volání po nových myšlenkách jaksi nahrazuje nové myšlenky samotné.
Jiří Paroubek, expremiér a lídr strany LEV 21 pro volby do EP
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


