Pekarová Adamová (TOP 09): Zasloužíme si žít v míru a bezpečí

22.09.2022 11:33 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k ukončení války na Ukrajině

Pekarová Adamová (TOP 09): Zasloužíme si žít v míru a bezpečí
Foto: Reprofoto: Twitter
Popisek: Markéta Pekarová Adamová před vitrínou s předměty

Možná některým neuniklo, že zatímco diktátor Putin mobilizuje a hrozí světu jadernými zbraněmi, právě na včerejšek připadl mezinárodní den míru. Chtěla bych Vám proto povědět, jaká představa se mi dnes víc než kdy jindy honí hlavou.

Ústup ruských okupantů za hranice Ukrajiny a ukončení nesmyslné Putinovy války. S tím související konec napětí ve světě a zdražování. Jen málo věcí by mi udělalo větší radost – a věřím, že i Vám.

Problémy, které máme nejen jako Česká republika, ale i celý svět, nevymizely. Jen se o nich tolik nepíše, protože je nahradily jaderné výhružky a svědectví o mučírnách, které po sobě ruští okupanti na Ukrajině zanechali. Přitom bychom mohli opět věnovat veškerou svou energii vlastnímu rozvoji.

Určitě nebudu jediná, kdo to tak má. Nejen kvůli své rodině a přátelům, ale všem lidem v České republice odmítám tuhle představu označit za naivní. Zasloužíme si žít v míru a bezpečí. A to může nastat jen tehdy, jako když v roce 1991 poslední sovětský okupant opustil hranice našeho státu.

Nebude to snadné. Ale musíme pro to udělat vše, co je v našich silách.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: PV

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Pravda

Dobrý den, Okamura mluví často mimo, věci překrucujeazkresluje, jakse mu hodí, ale ohledně jeho výroku na adresu Pekarové, nepřekroutila jste je Vy? On přece nemluvil o ženách či matkách obecně a je pravda, že když někdo nemá děti, spoustu věcí třeba neví,protože nemůže, ale to přeci není urážka, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokop (ANO): Holt se jim to prostě vyplatilo

6:37 Prokop (ANO): Holt se jim to prostě vyplatilo

Proč chtějí Piráti v Praze za každou cenu vládnout s Praha Sobě? Proč dosluhující primátor Hřib odmí…