Pernica (KSČM): Politika hlásaná z kazatelny

21.01.2018 7:37 | Zprávy

Každý bez rozdílu máme vlastní rozum, své ideály a věříme tomu, pro co se sami rozhodneme. Je to jedna ze základních vlastností člověka.

Pernica (KSČM): Politika hlásaná z kazatelny
Foto: KSČM
Popisek: Emil Pernica

Je neuvěřitelné, že právě v těchto dnech se rozhodla církev udílet rady, komu máme, či nemáme dát hlas při volbě prezidenta. Profesor Drahoš „využívá“ či lépe zneužívá různé formy marketingu, jež dosud u nás nebyly v této podobě použity. Zvláště starší lidé kroutí hlavou, že kázání v kostele obsahuje i důraz na to, aby volili Drahoše. Všichni se jistě rozhodneme podle svého pečlivého uvážení. Roli patrně nebudou hrát žádné podivné metody volební kampaně, méně je někdy více. Prezidentské kandidáty hodnotí nejlépe jejich práce a ne nesplnitelné sliby. Restituce, které církve získaly, jsou mnohdy neoprávněné.

Touha církví po moci a dnes už i dosažení vlivu na politiku, je pravým opakem jejich původního poslání. Pokora a pomoc z jejich chování téměř zmizela. Byznys, jemuž se razantně věnují, teď ještě doplňují pokusem ovlivnit politiku. A to už je pro mnohé z nás příliš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Nedostatek zdravotníků

Fakt myslíte, že tím, že jste navýšili kapacitu lékařských fakult jste vyřešili problém s nedostatkem zdravotníků? Uvědomujete si, kolik lidí školu vystuduje, ale pak práci nechce dělat nebo ji dělá radši za hranicemi za lepší peníze? Takže moje otázka, jak jste tedy problém vyřešili?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerudová (STAN): Budu tlačit, aby Evropa proti USA začala hrát tvrdě

6:04 Nerudová (STAN): Budu tlačit, aby Evropa proti USA začala hrát tvrdě

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k budování nových vztahů s USA.