Pieter (SLK): Zjišťujeme možnosti trhu k provozu nového stravovacího centra

02.02.2018 20:41

Liberecký kraj využívá novinku ze zákona o zadávání veřejných zakázek a organizuje předběžnou tržní konzultaci na „Provoz stravovacího centra v budově „D“.

Pieter (SLK): Zjišťujeme možnosti trhu k provozu nového stravovacího centra
Foto: Liberecký kraj
Popisek: Marek Pieter
reklama

V rámci připravované kompletní rekonstrukce objektu D v areálu krajského úřadu bude mimo jiné vybudováno také nové stravovací centrum (gastroprovoz). Před zahájením veřejné zakázky na dodavatele stavby je nutné stanovit podmínky provozování stravovacího centra v návaznosti na možnou úpravu projektové dokumentace.

„Možnost vést předběžné tržní konzultace je výslovně upravena v zákoně o zadávání veřejných zakázek. Pokud jsou tržní konzultace dobře a transparentně provedeny, tak mohou přispět ke správnému nastavení zadávacích podmínek a tím ke zvýšení zájmu dodavatelů,“ uvádí Marek Pieter, náměstek hejtmana pověřený řízením dopravy, investic a veřejných zakázek.

Kraj bude jednat společně se všemi dodavateli, kteří se konzultace zúčastní a výsledkem tohoto jednání by mělo být stanovení nevhodnějších podmínek pro provoz stravovacího centra.

„Dodavatelé se budou moci k navrhovaným možnostem vyjádřit, čímž dojde k získání relevantních a objektivních informací o možnostech trhu,“ dodává náměstek Pieter.

Předběžná tržní konzultace se uskuteční dne 5. 2. 2018 od 13:30 hod. v budově krajského úřadu.

Jednání je otevřené a mohou se ho zúčastnit všichni poskytovatelé gastronomických služeb nebo závodního stravování. Kompletní informace jsou k dispozici na úřední desce a na profilu zadavatele (ZDE).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Schwarzenberg: S Andrejem Babišem na věčné časy a nikdy jinak

7:35 Schwarzenberg: S Andrejem Babišem na věčné časy a nikdy jinak

Komentář na facebookovém profilu k výsledkům jednání sjezdu ČSSD