Piráti: Když jsme ještě byli ve vládě, tak eDoklady fungovaly

04.10.2025 10:17 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výpadků eDokladům.

Piráti: Když jsme ještě byli ve vládě, tak eDoklady fungovaly
Foto: Česká pirátská strana
Popisek: Česká pirátská strana, logo

eDoklady mají kvůli vysoké zátěži technické potíže, píše Ministerstvo vnitra.

Mnoho stran se to nyní v rámci volebního boje snaží hodit na Piráty, ale pravdou je, že když jsme ještě byli ve vládě, tak vše fungovalo jak mělo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Martin Kuba byl položen dotaz

Sociální sítě

Opravdu si myslíte, že sociální sítě ubližují dětem? Proč se o nich neustále mluví jen negativně. Ano, je třeba děti hlídat a vést k tomu, jak se pohybovat na internetu, ale zamezit jim přístup k sociálním sítím nebo nějak omezovat to, aby používali internet podle mě není správná cesta. Doba je pros...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Po to průšvihu , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseJindra_01 , 04.10.2025 11:09:15
s digitalizací stavebního řízení byste měli držet ústa.

|  5 |  0

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Lobbovat za naši zemi je potřeba

13:05 Ministryně Schillerová: Lobbovat za naši zemi je potřeba

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zasedání Evropské investiční banky v Lucemburku