Piráti: V otázce bezpečnosti podpoříme otevřené technologie

20.04.2019 18:44 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k společné evropské obranné politice

Piráti: V otázce bezpečnosti podpoříme otevřené technologie
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátská vlajka

Evropa potřebuje efektivně spolupracovat v rámci své obranné politiky. Ukazuje se totiž, že když Evropa vzájemně spolupracuje, dokáže být na poli bezpečnosti velmi úspěšná. Podpoříme proto investice do otevřených technologií, které dostatečně zajistí kyberbezpečnost. Posílíme také vnější hranice a podpoříme kroky vedoucí k dalšímu prohlubování společné evropské obranné politiky.

Efektivita vzájemné spolupráce se projevila při ochraně společných hranic. Od roku 2015 se povedlo snížit nelegální překročení hranic o 90 % a my podporujeme modernizaci ochrany evropských hranic.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Emisní povolenky

Jsem proti nim a jsem rád, že někdo bojuje za nás. Ale když tvrdíte, že je hodláte případně neimplementovat do české legislativy. Je to takto jednoduše možné? Myslíte, že to v EU projde, že nás to pak nebude stát taky dost peněz?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Změna financování fakt není konec demokracie

22:01 Senátor Hraba: Změna financování fakt není konec demokracie

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k změně financování České televize a Českého rozhlasu