Pirátům bude online reklamu dělat AdHackers Jana Řeháka

16.05.2017 12:04

Kreativní agentura AdHackers vyhrála výběrové řízení na online reklamu České pirátské strany v letošní kampani do sněmovních voleb. AdHackers založil bývalý managing director agentury OMD a obchodní ředitel TV Nova, Jan Řehák. Po Jakubu Horákovi tak Piráti získávají do týmu další těžkou váhu českého marketingu.

Pirátům bude online reklamu dělat AdHackers Jana Řeháka
Foto: Česká pirátská strana
Popisek: Česká pirátská strana, logo

„Jsem rád, že Honza Řehák a jeho tým mají zájem spolupracovat s Piráty. Nejen, že jejich nabídka pro realizaci online části kampaně byla nejlepší, ale celý tým AdHackers svým naladěním Pirátům konvenuje. Honzy si vážím nejen jako odborníka, ale i jako člověka. Kombinuje se v něm přemýšlivost, empatie, dětská hravost, vnitřní skromnost i zdravá pokora“ glosuje výsledek výběrového řízení předseda strany Ivan Bartoš.

Sám Řehák považuje práci pro Piráty především za společensky užitečný počin. „Vstřícnost naší nabídky odrážela naše sympatie k vizi, kterou Piráti mají. Jsme naladěni na stejné vlně a není nám cizí se společensky angažovat. Stejně jako oni cítíme povinnost postavit se za ideály svobody a bránit se probíhajícímu utahování šroubů.“ prohlašuje o spolupráci Řehák.

Agentura AdHackers vytvářela komunikační koncept například pro značku Bohemia společnosti Intersnack, spolupracuje se společností Total a dalšími významnými společnostmi. Má zkušenosti i z politických kampaní.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sehnalová (ČSSD): Vstanou noví bojovníci (proti dvojí kvalitě)

8:37 Sehnalová (ČSSD): Vstanou noví bojovníci (proti dvojí kvalitě)

Komentář na facebookovém profilu k předvolební debatě na TV NOVA a boji proti dvojí kvalitě potravin