Piráty podpořil i Vladimír Franz

24. 10. 2013 11:50

Předvolební kampaň míří do svého cíle a Piráti v ní ukázali, že k sobě dokáží strhnout pozornost nezvyklými způsoby. Nedostatek finančních prostředků vyvažují originalitou a nadšením. I proto Piráty podpořil například Vladimír Franz.

Piráty podpořil i Vladimír Franz
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Vladimír Franz

Kandidát na prezidenta Vladimír Franz podpořil v krátkém videu Pirátskou stranu se slovy, že Piráti jdou do voleb srdcem a mají energii. To jsou atributy, na kterých Pirátské hnutí stojí a které umožňují Pirátským stranám po celém světě pozvolna pronikat do politické sféry společnosti.

Dalšího kandidáta na prezidenta, senátora Jiřího Dientsbiera, oslovili Piráti přímo v terénu a přesvědčili ho ke spontánní kolaboraci tím, že mu nasadili proslulou masku Guye Fawkese spojenou především s hnutím Anonymous a společně se vyfotili.

Nezapomenutelný zážitek také čekal na účastníky předvolební debaty pořádané deníkem IDNES v Národní technické knihovně, kdy se Pirátům podařilo během debaty vystoupit, aniž by do ní byli pozváni.

„Pirátská kampaň se nenese v duchu přemrštěného utrácení za propagační materiály a inzerci, spoléháme se hlavně na naši jedinečnost a nadšení. Domníváme se, že náš přístup je daleko lepší a ve svém důsledku i účinnější než jakékoliv triky, se kterými by mohla přijít marketingová oddělení všech ostatních stran,“ říká Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru Pirátů."

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Česká pirátská strana

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Diskriminující šikana, která zvyšuje odpor k očkování

21:46 Farský (STAN): Diskriminující šikana, která zvyšuje odpor k očkování

Projev na 40. schůzi Parlamentu České republiky 21. ledna 2020 k vládnímu návrhu zákona, kterým se …