Piráty podpořil i Vladimír Franz

24. 10. 2013 11:50

Předvolební kampaň míří do svého cíle a Piráti v ní ukázali, že k sobě dokáží strhnout pozornost nezvyklými způsoby. Nedostatek finančních prostředků vyvažují originalitou a nadšením. I proto Piráty podpořil například Vladimír Franz.

Piráty podpořil i Vladimír Franz
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Vladimír Franz
reklama

Kandidát na prezidenta Vladimír Franz podpořil v krátkém videu Pirátskou stranu se slovy, že Piráti jdou do voleb srdcem a mají energii. To jsou atributy, na kterých Pirátské hnutí stojí a které umožňují Pirátským stranám po celém světě pozvolna pronikat do politické sféry společnosti.

Dalšího kandidáta na prezidenta, senátora Jiřího Dientsbiera, oslovili Piráti přímo v terénu a přesvědčili ho ke spontánní kolaboraci tím, že mu nasadili proslulou masku Guye Fawkese spojenou především s hnutím Anonymous a společně se vyfotili.

Nezapomenutelný zážitek také čekal na účastníky předvolební debaty pořádané deníkem IDNES v Národní technické knihovně, kdy se Pirátům podařilo během debaty vystoupit, aniž by do ní byli pozváni.

„Pirátská kampaň se nenese v duchu přemrštěného utrácení za propagační materiály a inzerci, spoléháme se hlavně na naši jedinečnost a nadšení. Domníváme se, že náš přístup je daleko lepší a ve svém důsledku i účinnější než jakékoliv triky, se kterými by mohla přijít marketingová oddělení všech ostatních stran,“ říká Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru Pirátů."

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Česká pirátská strana
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Nedopusťme, aby se na něj někdy zapomnělo

22:26 Pekarová Adamová (TOP 09): Nedopusťme, aby se na něj někdy zapomnělo

Komentář na facebookovém profilu k výročí upálení Jana Palacha