Popov (TOP 09): Babišovy výmluvy

18.03.2016 22:00

„Mně se nelíbí, že KDU-ČSL souhlasí se schůzí, nemá to nic společného s mým působením v politice, nemá to nic společného s koaliční vládou, je to vyloženě megakampaň,“ uvedl Babiš. Pane Babiši, právě to s Vámi má společného hodně, jde o Vaši důvěryhodnost, pokud tento projekt uspokojivě nevysvětlíte, jak Parlamentu ČR, kterému se v první řadě zodpovídáte a občanům ČR, pak ve Vládě ČR doopravdy nemáte co dělat!

Popov (TOP 09): Babišovy výmluvy
Foto: TOP 09
Popisek: Simeon Popov

Partneři hnutí ANO si podle něj neuvědomují, že jejich případná podpora schůze poškozuje vládu v očích občanů, protože je vnímána jako konflikt v rámci koalice. Ten kdo poškozuje Vládu ČR a tím i pověst poslanců, politiků jste Vy pane Babiši, a to zvoleným způsobem komunikace ve věci Čapí hnízdo (mlžení, lhaní, mlčení)!

I kvůli tomu, že případ je vyšetřován policií a evropskými orgány, sněmovna by se podle Babiše měla soustředit na důležitější věci. „Sněmovna má obrovské problémy v přijímání zákonů, je tam spousta důležitých zákonů pro lidi a teďka se budeme bavit o Čapím hnízdu. Myslím, že je to směšné a že lidi chápou, že je to jen cíl mě poškodit,“ řekl. Lidé, pane Babiši, chtějí konečně v Parlamentu a Senátu ČR slušné, poctivé, pracovité a pravdomluvné poslance, starající se skutečně o věci veřejné! Tak jak jste i Vy sám ve volební kampani sliboval. To, že práci nestíháte, jelikož se s největší pravděpodobností staráte spíše o holding AGROFERT, a.s. než o Českou republiku, je Vaše odpovědnost a evidentně i určitá neschopnost plnit sliby!

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Adamec (ODS): Chodník pro pěší i kruhový objezd

6:34 Adamec (ODS): Chodník pro pěší i kruhový objezd

Komentář na facebookovém profilu k plánovaným dopravním stavbám na Trutnovsku.