Potůčková (STAN): V Bukách pojedeme třetí rundu. Asi to neděláme úplně blbě

30.09.2022 15:33 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k vítězství komunálních voleb v Mladých Bukách.

Potůčková (STAN): V Bukách pojedeme třetí rundu. Asi to neděláme úplně blbě
Foto: Screen DVTV
Popisek: Starostka Mladých Buků Lucie Potůčková

Vyhráli jsme se sdružením Mladobučáci, jehož jsme lídrem, komunální volby a máme většinu v zastupitelstvu. Tak pojedeme u nás v Bukách třetí rundu. Asi to neděláme úplně blbě. Jsem samozřejmě straně hrdá a vím, že to bude velký závazek na další čtyři roky, ale mám fantastický dream team. Díky Mladobučáci.

A ještě dodatek pro všechny uštěpačné ale i normálně zvědavé poznámky týkající se mého členství ve STAN: V roce 2019 jsem podala přihlášku do STAN, rozhodnutím krajské výboru Královéhradeckého kraje jsem se stala registrovanou příznivkyní. STAN má nastavené přijímání členů následovně: Nový zájemce se stane registrovaným příznivcem a až po 2 letech může zažádat o členství. Což jsem já udělala tento rok v červenci. Schvalování je více kolové, nejdříve schvaluje krajský výbor a následně předsednictvo STAN. Jak víte tak po ostudném chování pana Hlubučka došlo k mimořádnému sněmu, kde si STAN zvolil své nové vedení. Rozdíl mezi registrovaným příznivcem a členem je ten, že jako registrovaný příznivec nemůžete kandidovat na předsedu krajské organizace a do vrcholných orgánů hnutí STAN. Já se za svou značku nestydím a proto se těším na mé schválení žádosti o členství. Pak už budu moci být všude uváděna s členstvím STAN v závorce za mým jménem a zároveň se třeba ucházet o pozice v nejvyšších orgánech STAN. Jinak už v roce 2018 (rok před vstupem do STAN) jsem kandidovala s mými kolegy za kandidátku (Mladobučáci). Tož tak.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Zamázli jste návrh Jakoba. To je nejvyšší míra alibismu

21:02 Jurečka (KDU-ČSL): Zamázli jste návrh Jakoba. To je nejvyšší míra alibismu

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k předběžnému opatření Ústavního soudu.