Premiér Sobotka: Setkání s dětmi z dětských domovů

18.12.2014 9:05 | Zprávy
autor: Vlada.cz

Děti z dětských domovů převzaly od premiéra Sobotky ceny za nejhezčí výkresy

Premiér Sobotka: Setkání s dětmi z dětských domovů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Vánoční výtvarná soutěž pro děti z dětských domovů na téma symbol Vánoc, kterou připravil Úřad vlády ČR, má své vítěze. Ceny malým výtvarníkům předal dnes v pražském Lichtenštejnském paláci předseda české vlády Bohuslav Sobotka.
 

Do soutěže, kterou Úřad vlády obnovil po třech letech, se zapojilo se svými kresbami více než 200 dětí z 55 dětských domovů z celé ČR. O nejúspěšnějších obrázcích rozhodovali formou hlasovacích uren nejen zaměstnanci Úřadu vlády, ale také široká veřejnost prostřednictvím internetu. Z téměř tří tisíc hlasů jich získal nejvíce obrázek s vánoční tematikou od šestiletého Juliuse z dětského domova Jilemnice. Tato kresba bude zároveň použita jako oficiální Pour félicite Úřadu vlády 2015.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

22:34 Richterová (Piráti): Omezujete nás v kontrole vlády

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 25. června 2026 k procesům v Poslanecké sněmovně.