Prezident Zeman: Věřím, že i s mým nástupcem bude pokračovat velmi dobrá spolupráce

08.02.2023 9:09 | Tisková zpráva
autor: PV

Projev prezidenta republiky při tiskové konferenci u příležitosti návštěvy Slovenska

Prezident Zeman: Věřím, že i s mým nástupcem bude pokračovat velmi dobrá spolupráce
Foto: Repro ČT
Popisek: Miloš Zeman při poslední návštěvě Slovenska

Vážená a milá paní prezidentko,

na tomto oslovení jsem si vždy nechával záležet, zejména od doby, co jste mě navštívila v nemocnici, za což bych Vám chtěl poděkovat. Tehdy někteří politici i někteří novináři pochybovali o prognóze mého uzdravení, naštěstí se tato prognóza nepotvrdila. Takže ještě jednou děkuji.

Chtěl bych potvrdit to, co už paní prezidentka řekla. Vztahy mezi našimi zeměmi jsou nejenom bezproblémové, ale dovolím si tvrdit, že skvělé. V každém našem setkání, a to, že je třinácté, nevadí, nejsme pověrčiví, řešíme některé bilaterální problémy. Dnes jsme se například zabývali slovenskou podporou Komenského školy ve Vídni, což je, jak víte, krajanská škola.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farhan (ANO): Vy jste potrestali pojišťovny, protože jste jim ty peníze sebrali

21:03 Farhan (ANO): Vy jste potrestali pojišťovny, protože jste jim ty peníze sebrali

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 28. ledna 2026 k zákonu o pojistném na veřejné zdravotní…