Prezident Zeman píše nigerijské hlavě státu: Jste příklad pro další země

03.04.2015 19:26 | Zprávy
autor: Hrad.cz

Prezident republiky Miloš Zeman zaslal ve čtvrtek dne 2. dubna 2015 blahopřejný telegram Muhammadu Buharimu, nově zvolenému prezidentovi Nigerijské federativní republiky.

Prezident Zeman píše nigerijské hlavě státu: Jste příklad pro další země
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Excelence,


u příležitosti Vašeho zvolení prezidentem Nigerijské federativní republiky zasílám Vám, jakož i lidu Vaší země, jménem České republiky i jménem svým, srdečná blahopřání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minčič (ODS): Od píky

17:38 Minčič (ODS): Od píky

Komentář člena ODS Liberec Jiřího Minčiče k aktuálnímu dění nejen ve straně, ale na politické pravic…