Prokop (ANO): Co vám chybí na Jižním Městě?

05.08.2016 9:50 | Zprávy
autor: PV

Vedení jedenácté městské části má za sebou téměř dva roky ve funkci, bohužel bylo v prvním roce zaměstnáno především krizovým managementem, personálními i smluvními změnami a narovnáním mnoha křivd z minulosti.

Prokop (ANO): Co vám chybí na Jižním Městě?
Foto: ANO 2011
Popisek: Ondřej Prokop, radní Prahy 11 za hnutí ANO 2011

Vedení jedenácté městské části má za sebou téměř dva roky ve funkci, bohužel bylo v prvním roce zaměstnáno především krizovým managementem, personálními i smluvními změnami a narovnáním mnoha křivd z minulosti. Z úsporných důvod bohužel došlo i k určitému zhoršení služeb, jako je například uzavření informačního/kopírovacího centra na Hájích, ukončení projektu Jižní Město pro život v rámci Jihoměstské majetkové a další. Vedení radnice bylo také zaměstnáno řešením jak ukončit megalomanské developerské projekty, které bylo potřeba nutně zastavit či jednat o jejich úpravě.

Letošní rok je pak poznamenán vleklou koaliční krizí. Nyní je však vyřešena většina hlavních problémů z minulosti. Povedlo se nám stabilizovat a zefektivnit činnost obou akciových společností,  také se podařilo vyřešit většinu problémových kauz týkajících se developerů. Za zmínku stojí i vyřešení problémů s budovou Sandra a jejího okolí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.