Prokop (ANO): Rozpolcenost společnosti ve vztahu k řešení bytové problematiky

14.03.2021 11:17 | Zprávy

Milí sousedé, minulý týden odvysílala Česká televize první díl svého nového publicistického pořadu Bilance, ve kterém se zaměří na nejzávažnější společensko-ekonomické problémy současnosti.

Prokop (ANO): Rozpolcenost společnosti ve vztahu k řešení bytové problematiky
Foto: archiv O. Prokop
Popisek: Ing. Ondřej Prokop

Úvodní reportáž byla věnována bydlení, což myslím dokresluje naléhavost situace, ve které se ocitáme. 

Přibližně půlhodinový pořad na problematiku nahlíží opravdu zeširoka, a přestože není tak vyvážený, jak by se na počin veřejnoprávního média slušelo, a objevuje se v něm několik nepřesností, nabízí také spoustu podnětů k zamyšlení a jasně pojmenovává určité jevy, které výstavbu komplikují.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

To by mě také zajímalo

Kdo volí ti, co posuzují regulérnost kampaní? A myslíte, že nejsou transparentní a objektivní? Prý jste pokutu dostali nejen vy, ale i třeba ODS, jestli to je pravda, tak podle čeho usuzujete, že vám byla pokuta udělena, protože jste nepohodlnou stranou? Nebo myslíte, že jí je i ODS?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Typický Zděněk Hřib

12:07 Vondráček (Svobodní): Typický Zděněk Hřib

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předsedovi Pirátů Zdeňku Hřibovi.