Putnová: Od začátku kritizujeme nestydatou praxi propouštět učitele na 2 měsíce během prázdnin

30.09.2015 12:50 | Zprávy
autor: PV

Projev na 31. schůzi Poslanecké sněmovny dne 30. 9. 2015

Putnová: Od začátku kritizujeme nestydatou praxi propouštět učitele na 2 měsíce během prázdnin
Foto: top09.cz
Popisek: Poslankyně TOP 09 Anna Putnová

Děkuji. Dobré dopoledne. Vážená paní předsedající, dámy a pánové. Během 14 dnů jsem zaznamenala v médiích komentář k této novele, který zněl: opozice kritizuje tuto novelu na jedné straně, na druhé straně opozice považuje tuto novelu za zbytečnou.

Chtěla bych k této mediální zkratce dodat krátký komentář, protože si myslím, že si to zaslouží.

TOP 09 od začátku kritizovala nemravnou a nestydatou praxi propouštět učitele na 2 měsíce během prázdnin. Současně se nám nelíbilo, že Ministerstvo školství nenalezlo jiný způsob, než novelu zákona, protože to považujeme až za ten nejsilnější nástroj. Čili domníváme se, že tato kritika je oprávněná.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Milan Krajča byl položen dotaz

Lítost nad Íránčany

Vy opravdu litujete diktátory a teroristy, kteří zabili svými teroristickými útoky stovky ne-li tisíce lidí? Režim, který neuznává základní lidská práva? Za co je litujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komínek (KSČM): Pokrytectví a selektivní demokracie v přímém přenosu

4:31 Komínek (KSČM): Pokrytectví a selektivní demokracie v přímém přenosu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k atmosféře, která nyní panuje mezi prezidentem a vlá…