Rajchl (PRO): Hodnoťme pana ministra Zůnu dle reálných skutků

21.12.2025 14:04 | Monitoring
autor: PV

Vyjádření k výsledkům bruselského summitu a tiskové konferenci ministra obrany, publikované na svém veřejném facebookovém profilu

Rajchl (PRO): Hodnoťme pana ministra Zůnu dle reálných skutků
Foto: Facebook
Popisek: Jindřich Rajchl

Pětikoaliční posluhovači bruselských mocipánů budou z jeho otevřenosti a syrové pravdivosti (kdy například říkám, že po invazích do Jugoslávie, Iráku a dalších zemí nemá kolektivní západ morální právo někoho odsuzovat a nálepkovat jako agresora) zase šílet a kvičet, ale pokud chceme na Ukrajině dosáhnout míru, tak je nezbytné, aby alespoň někdo v této zemi našel odvahu natvrdo říct, že se musíme odklonit od Bruselu a postavit se na stranu Trumpa, Orbána a Fica.

Proto jasně a jednoznačně říkám, že nestojím na straně Ukrajiny, nýbrž na straně občanů České republiky a na straně míru a že neexistuje varianta, že bych ze svého postoje a předvolebních slibů, které jsem vám dal, slevil či dokonce otočil. Vždy a za všech okolností budu hlasovat proti vojenské podpoře Ukrajiny z českých daní a pokud to bude smluvně možné, tak i pro zrušení či modifikaci nákupu letounů F-35. A jsem přesvědčen, že naprosto stejně by se zachovali všichni mil kolegové z poslaneckého klubu SPD.

Co se týče tiskové konference, tak otevřeně říkám, že se nepovedla - to nemá cenu jakkoliv okecávat. Chyba se stane - a je férové a chlapské ji přiznat a poučit se z ní, než ji skrývat a bagatelizovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Riziko terorismu

Z čeho ta studie, dokument, který unikl a o kterém mluvíte vychází, když se v něm tvrdí, že hrozí zvýšené riziko terorismu v Evropě. Proč? Já to nechci zlehčovat, naopak mám strach a tak se ptám, jestli to je nějak relevantně podložené? Kdo dokument vypracoval a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

No, nevím., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseVl.P. , 21.12.2025 14:52:29
Žádné reálné skutky pan ministr zatím nepředvedl a proto se musím řídit tím, co říká. A moc se mi to nelíbí. Už to , že politici SPD a spol. nešli do vlády sami, ale přivedli si nějaké, pro nás neznámé a hlavně nevolené ,,odborníky'' se mi taky moc nelíbilo. Jestli to udělají i příští volby, můj hlas už nedostanou....

|  10 |  0

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Zákon o státní službě je legislativní paskvil

15:01 Rakušan (STAN): Zákon o státní službě je legislativní paskvil

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…