Rajchl (PRO): Petr Pavel je obrovskou ostudou naší země a nemá na Hradě co dělat

12.04.2024 10:21 | Ze sítí

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na zamítnutí stížnosti Lichtenštejnů na vydání pozemků Ústavním soudem

Rajchl (PRO): Petr Pavel je obrovskou ostudou naší země a nemá na Hradě co dělat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Šěf strany PRO Jindřich Rajchl

Ústavní soud zamítl stížnost Lichtenštejnů na vydání pozemků na okraji Prahy. O to hůře nyní vyznívá bezprecedentní snaha Petra Pavla ohledně dohody o vydání lednicko-valtického areálu. Nešlo o nic jiného než o snahu postupně erodovat Benešovy dekrety.

Což já osobně považuji za naprostý podraz na všechny naše občany a zejména na ty, kteří žijí v českém pohraničí. Petr Pavel je obrovskou ostudou naší země a nemá na Hradě co dělat. A strana PRO bude proti všem snahám o narušení platnosti a trvalosti Benešových dekretů vždy a za všech okolností kategoricky vystupovat.

Tyto dekrety jsou nedílnou součástí našeho právního řádu. A nikdy tomu nesmí být jinak. Všem Pavlům, Fialům a Pekarovým navzdory.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Ondřej Knotek byl položen dotaz

plat

Dobrý den, je pravda, co tvrdí ten mladý youtuber a europoslanec, že kromě vysokého platu, což se ví dlouho, dostávají ale europoslanci ještě další peníze? Prý až 700 000 korun měsíčně na odměny svého týmu a 127 000 na vedení kanceláře ve své zemi, současně si jsou vám propláceny letenky do země v ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Teď by měl Senát sepsat žalobu na Pavla, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseNávštěvník99 , 12.04.2024 10:39:22
Na Zemana si troufli a nebyl důvod, jen aby šikanovali nemocného člověka, přitom jejich nehorázné konání mohlo zhoršit stav prezidenta. Dnes je skutečný důvod postavit se proti Pavlovi, který nedodržuje svůj prezidentský slib. Senát mlčí. Na podzim je potřeba změnit složení senátu, aby začal být skutečnou pojistkou proti případným zrádcům v naší zemí.

|  14 |  0

Další články z rubriky

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Když vás netěší, že máte pravdu

9:15 Senátorka Zwyrtek Hamplová: Když vás netěší, že máte pravdu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zahájení řízení Radou pro rozhlasové a televizní vy…