Rajchl (PRO): Trumpův triumf

09.04.2025 13:09 | Monitoring
autor: PV

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na prohlášení Ursuly von der Leyen, že je Evropa připravena na férový obchod

Rajchl (PRO): Trumpův triumf
Foto: XTV
Popisek: Předseda PRO Jindřích Rajchl

Po několika týdnech mediální kampaně vůči Donaldu Trumpovi a jeho celní politice, kdy jsme neustále a dokola poslouchali, jak je ten jeho nápad se zavedením cel idiotský, jak vzorec pro jeho výpočet nedává žádný smysl a že vlastně neumí číst ani psát, přišel monstrózní obrat, když Ursula von der Leyen pochopila situaci a reálně kapitulovala, když po prohlášení, že "Evropa je připravena na férový obchod", souhlasila se vzájemnými nulovými cly na produkty průmyslové výroby. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Je to pravda?

Je pravda, že vaše poradkyně Semansová má na starosti miliardové dotace a samá má firmu na dotace - na pomoc s jejich získáváním? Jestli ano, vám to přijde v pořádku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Transparentnost by byla lepší odpovědí než vyhrožování soudy

8:02 Vondráček (Svobodní): Transparentnost by byla lepší odpovědí než vyhrožování soudy

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k roztržce s nadací Rosy Luxemburgové.