Rajchl (PRO): Zdeněk „Špína“ Šarapatka na mě podal trestní oznámení

17.04.2026 13:05 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Zdeňku Šarapatkovi.

Rajchl (PRO): Zdeněk „Špína“ Šarapatka na mě podal trestní oznámení
Foto: Repro Zákony Bohatství, YouTube
Popisek: Jindřich Rajchl

Tak prý na mě politická fosilie Zdeněk “Špína” Šarapatka podal trestní oznámení.

Údajně jsem měl schvalovat genocidu, že jsem v pořadu Máte slovo řekl, že bych si, pokud bych měl tu moc, nepřál opuštění území na Donbasu aktuálně kontrolovaných Ruskem a jejich vydání banderovským jednotkám, neboť by tam velmi pravděpodobně hrozila genocida civilního ruskojazyčného obyvatelstva.

Ano, podle Šarapatky jsem se měl dopustit schvalování genocidy tím, že jsem řekl, že bych si nepřál, aby tam nastala genocida.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Mohu vás požádat o vyjádření?

Je to, co píše Rajchl pravda? U něj jeden nikdy neví. A jestli ano, jak to vysvětlíte? Děkuji https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rajchl-PRO-Kontrakt-Fialovy-vlady-je-nejhorsi-na-svete-791747 Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

9:15 Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

Společné jednání ústavně-právních komisí Poslanecké sněmovny a Senátu znovu otevřelo debatu o připra…