Rajchl (PRO): Zelenskyj si bude muset vybrat - buď EU, nebo Bandera

01.09.2025 8:19 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k uznání viny za masakr ve Volyni

Rajchl (PRO): Zelenskyj si bude muset vybrat - buď EU, nebo Bandera
Foto: Xaver Live
Popisek: Jindřich Rajchl

Poláci pokračují v krasojízdě! Jejich ministr obrany Władysław Kosiniak-Kamysz prohlásil, že Polsko zablokuje vstup Ukrajiny do EU v případě, že se nepostaví čelem k masakru ve Volyni.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Euro

Jak může přijetí Eura zlevnit hypotéky, což tvrdíte? A o kolik? A můžete zaručit, že jeho přijetí naopak nic nebo nezdraží?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Mrázová: Financování garancí a podpůrných opatření již běží

21:02 Ministryně Mrázová: Financování garancí a podpůrných opatření již běží

Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 175/2025 …