Řeháček (ČSSD): Šok na úřadě

16.03.2016 8:32 | Zprávy
autor: PV

Arogantní úředník? Nevěřím. Nezažil jsem. Skutečně jsem za svůj život nepotkal nikoho, koho bych s klidným svědomím mohl nazvat „arogantní ouřada“.

Řeháček (ČSSD): Šok na úřadě
Foto: CSSD.cz
Popisek: Logo ČSSD

Na rozdíl od mých známých, kteří mě do krve přesvědčovali o opaku. Pravda, vedle úředníků se kterými jednat byla vyložená radost, se našli i tací, kteří s gustem dávali najevo, že jsem jen titěra prosebníček, ale i s těmi jsme to vždy nakonec uhráli v mezích slušnosti. Až nedávno. A to přímo na „domácím hřišti“.

Přišel jsem na ústecký městský úřad vyřídit triviální záležitost. Už ode dveří bylo na paní úřednici znát, že se buď dost špatně vyspala, nebo že ji klienti obecně přijdou jako otravný hmyz. Sdělila, že k vyřízení potřebuje vyplněnou žádost. Zhruba půl metru od místa, kde jsem seděl, byl na desce stolu položen štos prázdných žádostí. Na nich byla postavena jakási figurka, kterou jsem považoval za těžítko bránící průvanu v odvátí zmíněných formulářů. Nadzvedl jsem tedy figurku s úmyslem vzít si jednu prázdnou žádost k vyplnění. A pak už následovala smršť.

Úřednice na mě zaječela, co prý sahám na její věci a jak si vůbec dovoluji se takto chovat. A že to snad není ani možné co jsem si to dovolil. A že jestli chci žádost, tak si o ní musím říct a ne si ji jen tak sám bez dovolení vzít.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Dostupné bydlení? Problém i malých obcí

12:04 Kolovratník (ANO): Dostupné bydlení? Problém i malých obcí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dostupnosti bydlení.