Rokytka (KSČM): Honíme miliony za Čapí hnízdo a ministři loupí po miliardách

23.12.2017 6:33 | Zprávy

Czechie je Absurdistán

Rokytka (KSČM): Honíme miliony za Čapí hnízdo a ministři loupí po miliardách
Foto: red
Popisek: Milan Rokytka

Ministři bývalé vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD) rozdali ve druhém pololetí mezi své podřízené celkem 430 milionů korun na odměnách. Je to o 60 milionů korun více než loni. Nejvíc vyplatilo ministerstvo vnitra, které má ale také nejvíc zaměstnanců.

Na vnitru dosáhly odměny více než 107 milionů korun, což je průměrná odměna zhruba 48 tisíc korun na osobu. Nejvyšší průměrná odměna byla na ministerstvu dopravy, a to více než 60 tisíc korun, uvádí iRozhlas.cz.

Za co se vlastně odměny vyplácejí, když Sobotkou, Babišem, Bělobrádkem a jejich pečlivě vybranými vysokými úředníky politicky a odborně řízená republika propadla mezi rozvojové země, ze které růst hrubého domácího produktu (HDP) odplývá zejména do ciziny a najatým manažerům, není TOP konzultovaným analytikům vůbec jasné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Majerová (Trikolora): Tragická realita naší současnosti

13:09 Majerová (Trikolora): Tragická realita naší současnosti

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k agresivitě a potlačování svobodné diskuse