1.) Hnutí SPD považuje současná prohlášení představitelů ČSSD, ANO a dalších stran, které se týkají změny přímých daní, za součást předvolebního cirkusu politických slibů. Vyzýváme občany, aby si položili zásadní otázku: co skutečně dělají tyto politické strany, když vládnou. Politický program SPD v oblasti daní bude zaměřen na zjednodušení daní, nezvyšování daní a podporu zásadními daňovými odpočty rodin s dětmi.
2.) Hnutí SPD považuje sérii útoků automobily na občany napříč Evropou za pravděpodobné pokračování teroru islamistů. Připomínáme, že ve Francii je již déle než rok výjimečný stav a je omezen občanský život. Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dlouhodobě říká, že existuje přímá souvislost mezi nelegální imigrací, islamizací a terorismem.
3.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie považuje další vlnu zavádění EET za špatně připravenou a špatně zacílenou snahu zvýšit daňové příjmy státní poklady. Hnutí SPD požaduje jednoduché a paušální daně pro živnostníky a ostrý postup ve zdanění prostředků, které z České republiky v řádu stovek miliard korun ročně odvádí zahraniční korporace.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

12:17 Senátor Hraba: TOP 09 se asi zdá, že mají zbytečně moc voličů
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k europoslanci za TOP 09 Niedermayerovi.
- 10:17 Šťastný (PRO): Když stát rabuje obce
- 8:14 Senátor Hájek: Leyenová. Sebereflexe = 0. Sebevědomí = 100
- 6:14 Balaštíková (ANO): Tohle není obnova důvěry, to je její kremace
- 22:31 Peštová (ANO): Blackouty nejsou strašení – jsou reálná hrozba. A tato vláda ji ignoruje
- 21:02 Udženija (ODS): Pražští záchranáři patří mezi světovou špičku