Rozvoral (SPD): Kauza H-System je jedním z největších podvodů v dějinách ČR

26.07.2018 16:13 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke kauze H-System.

Rozvoral (SPD): Kauza H-System je jedním z největších podvodů v dějinách ČR
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Dostal jsem anketní otázku pro ParlamentníListy.cz co si myslím o prohlášení prezidenta republiky Miloše Zemana, který uvedl, že rozhodnutí Nejvyššího soudu v kauze H-Systemu společně s dalšími rozsudky vyvolává vážné pochybnosti o kvalitě i lidskosti českého soudního systému. Je připraven se setkat s předsedou Nejvyššího soudu Pavlem Šámalem.

„Tento rozsudek, spolu s osvobozujícím rozsudkem v kauze OKD, a dalšími rozsudky, vyvolává vážné pochybnosti jak o kvalitě, tak o lidskosti našeho soudního systému,“ citoval Ovčáček Zemana. Dodal, že prezident je připraven setkat se s Šámalem a „diskutovat na toto téma“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Letmé nadechnutí před tím, co nás letos čeká

10:21 Ministryně Schillerová: Letmé nadechnutí před tím, co nás letos čeká

Zamyšlení na svém veřejném facebookovém profilu nad smyslem života